vybojky-zarovky.cz

Marset MARSET Tam Mini závěsné světlo černá/oranžová, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, 8W, P: 57.5 cm, L: 66 cm, K: 26cm

Velmi prodávaný produkt Marset MARSET Tam Mini závěsné světlo černá/oranžová, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, 8W, P: 57.5 cm, L: 66 cm, K: 26cm od našeho předního výrobce Marset lze koupit u nás teď za super cenu. Produkt koupíte teď u nás za 22 999 Kč.
Marset MARSET Tam Mini závěsné světlo černá/oranžová
Ověřit dostupnost
Značka: MARSET
22 999

Stylová závěsná lampa Tam Tam Mini se třemi pohyblivými stínidly Závěsná lampa Tam Tam Mini je velmi originální koncept osvětlení, který kombinuje několik stínidel. Její vzhled se vyznačuje hravostí a dynamikou, protože tři stínidla jsou na velkém stínidle, které tvoří základnu, rozmístěna v různých směrech a díky otočnému mechanismu je lze dodatečně nastavit. Osvětluje každý úhel a vytváří komplexní osvětlení místnosti, které může také vytvářet akcenty. Středové velké stínidlo i malá stínidla jsou vyrobena z lakovaného hliníku a ve spodní části jsou uzavřena stínidlem z metakrylátu. Tím je zajištěno difuzní rozptýlení světla a zejména neoslňuje. Navíc dokonale dotváří design zkráceného kužele a dodává závěsnému svítidlu velmi čistý a moderní vzhled. Španělský výrobce Marset, který miluje inovace a autenticitu, o kolekci Tam Tam navržené Fabienem Dumasem sám říká, že přináší nový pohled na svět svítidel tím, že umisťuje archetypální stínidlo do středu a integruje řadu světelných zdrojů, které směřují různými směry a jsou geometricky uspořádány. To má vytvořit pocit organizovaného chaosu.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky MARSET