vybojky-zarovky.cz

Marset MARSET Tam Mini závěsné světlo bílá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, 8W, P: 57.5 cm, L: 66 cm, K: 26cm

Tento oblíbený produkt Marset MARSET Tam Mini závěsné světlo bílá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, 8W, P: 57.5 cm, L: 66 cm, K: 26cm od odblíbeného výrobce Marset k dostání v naší internetové nabídce za rozumné peníze. Za bezkonkureční cenu 21 099 Kč.
Marset MARSET Tam Mini závěsné světlo bílá/bílá
Ověřit dostupnost
Značka: MARSET
21 099

Stylová závěsná lampa Tam Tam Mini se třemi pohyblivými stínidly Závěsná lampa Tam Tam Mini je velmi originální koncept osvětlení, který kombinuje několik stínidel. Její vzhled se vyznačuje hravostí a dynamikou, protože tři stínidla jsou na velkém stínidle, které tvoří základnu, rozmístěna v různých směrech a díky otočnému mechanismu je lze dodatečně nastavit. Osvětluje každý úhel a vytváří komplexní osvětlení místnosti, které může také vytvářet akcenty. Středové velké stínidlo i malá stínidla jsou vyrobena z lakovaného hliníku a ve spodní části jsou uzavřena stínidlem z metakrylátu. Tím je zajištěno difuzní rozptýlení světla a zejména neoslňuje. Navíc dokonale dotváří design zkráceného kužele a dodává závěsnému svítidlu velmi čistý a moderní vzhled. Španělský výrobce Marset, který miluje inovace a autenticitu, o kolekci Tam Tam navržené Fabienem Dumasem sám říká, že přináší nový pohled na svět svítidel tím, že umisťuje archetypální stínidlo do středu a integruje řadu světelných zdrojů, které směřují různými směry a jsou geometricky uspořádány. To má vytvořit pocit organizovaného chaosu.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky MARSET