vybojky-zarovky.cz

Marset MARSET Tam nástěnné 1 zdroj matná bílá/černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, kov, methakrylát, E27, 8W, L: 26.3 cm, K: 22cm

Ve slevě tento produkt Marset MARSET Tam nástěnné 1 zdroj matná bílá/černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, kov, methakrylát, E27, 8W, L: 26.3 cm, K: 22cm od známé kvalitní značky Marset máte možnost nakoupit zde nyní za výborné peníze. Stojí teď u nás 10 367 Kč.
Marset MARSET Tam nástěnné 1 zdroj matná bílá/černá
Ověřit dostupnost
Značka: MARSET
10 367

Moderní designový prvek: nástěnné svítidlo Tam Tam s matným povrchemNástěnné svítidlo Tam Tam přesvědčí svým moderním designem a matným povrchem, i když je vypnuté. Její nástěnný držák a stínidlo jsou vyrobeny z hliníku. Ten je doplněn difuzorem z metakrylátu, který zajišťuje neoslňující vyzařování světla.Tam Tam nabízí prostor pro libovolně volitelnou žárovku E27 (viz příslušenství), a tak lze světelný efekt přizpůsobit individuálním potřebám. Instalován je také vypínač (zapnutí/vypnutí) a stínidlo lze otáčet o 360 stupňů. tam Tam Tam vytvořil designér Fabien Dumas, který koncept této série vytvořil již v roce 2012. Ať už jako lampa na čtení vedle postele nebo nad sedačkou: tato estetická nástěnná lampa může bodovat všude v interiéru jako módní bytový doplněk a zároveň zdroj světla.

Další zboží z kategorie Osvětlení interiéru
Další produkty od značky MARSET