vybojky-zarovky.cz

Marset MARSET Tam stojací lampa, 1 zdroj, matná černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, kov, methakrylát, E27, 8W, K: 116cm

Akční a ve slevě produkt Marset MARSET Tam stojací lampa, 1 zdroj, matná černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, kov, methakrylát, E27, 8W, K: 116cm od společnosti s výborným jménem Marset jednoduše pořídíte u nás teď extra se slevou! Produkt koupíte teď u nás za 13 946 Kč.
Marset MARSET Tam stojací lampa
Ověřit dostupnost
Značka: MARSET
13 946

Estetický rozptylovač světla s matným lakem: stojací lampa Tam Tam s otočným stínidlem, s jedním plamenem, bez oslněníModerně navržená stojací lampa Tam Tam je nejen estetickým designovým prvkem v interiéru, ale představuje se také jako mimořádně flexibilní rozptylovač světla. Díky dvoumetrovému kabelu ji lze snadno umístit, i když je další zásuvka o kousek dál. Díky stínidlu, které lze otáčet o 360 stupňů, lze světlo nasměrovat podle potřeby. Uvnitř stínidla se nachází patice pro libovolně volitelnou žárovku E27 (viz příslušenství). Výběrem vhodné žárovky tak lze dodatečně ovlivnit barevnou teplotu a intenzitu světla. Opálově bílý difuzor navíc zajišťuje, že Tam Tam neoslňuje. Celkové balení doplňuje vypínač (zapnutí/vypnutí) na kabelu. tuto moderní stojací lampu vyrábí společnost MARSET. Společnost se sídlem a továrnou v Barceloně je symbolem dobrého designu, vysoké kvality a inovací. Sérii Tam Tam navrhl Fabien Dumas v roce 2015.

Další zboží z kategorie Osvětlení interiéru
Další produkty od značky MARSET