vybojky-zarovky.cz

Masiero Designové nástěnné světlo Honicé s LED, 65 cm, Obývací pokoj / jídelna, kov, onyx, 5.8W, P: 65 cm, L: 10 cm, K: 33cm

Velmi prodávaný výrobek Masiero Designové nástěnné světlo Honicé s LED, 65 cm, Obývací pokoj / jídelna, kov, onyx, 5.8W, P: 65 cm, L: 10 cm, K: 33cm od známé kvalitní značky Masiero lze pořídit v naší aktuální nabídce za outletovou cenu. Aktuálně v akci od 34 599 Kč.
Masiero Designové nástěnné světlo Honicé s LED
Ověřit dostupnost
Značka: Masiero
34 599

Italský design s efektivním světlem – nástěnné světlo Honicé LED Tato nástěnná lampa není vytvořena pouze pro atmosférické osvětlení místnosti, ale slouží také jako dekorativní dekorační předmět. Kovové tělo lampy Honicé je matně zlaté a uvnitř jsou umístěny dva výkonné LED moduly. Vyzařují své světlo teplým bílým odstínem nahoru a dolů, takže vzniká příjemné nepřímé světlo. Útulnou atmosféru navíc tvoří obdélníkové desky vyrobené z přírodního onyxu, což je odrůda křemenného minerálu. Působí jako druh difuzoru a nechávají světlo jemně prosvítat. Současně svou přirozenou optikou určují zvláštní vzhled lampy a vytvářejí z každého jednotlivého vzorku speciální stěnový předmět, který dokáže působivě zářit nejen světlem.

Další zboží z kategorie Nástěnná svítidla
Další produkty od značky Masiero