vybojky-zarovky.cz

Masiero Nástěnné světlo Galà v bílé a stříbrné, dva zdroje, Obývací pokoj / jídelna, kov, textil, E14, 40W, L: 36 cm, K: 38cm

Kvalitní produkt Masiero Nástěnné světlo Galà v bílé a stříbrné, dva zdroje, Obývací pokoj / jídelna, kov, textil, E14, 40W, L: 36 cm, K: 38cm od známého výrobce Masiero máte možnost najít momentálně v naši nabídce za extra cenu! Právě nyní za skvělou cenu 17 899 Kč.
Masiero Nástěnné světlo Galà v bílé a stříbrné
Ověřit dostupnost
Značka: Masiero
17 899

Stínidla z krajky a křišťálových závěsků: nástěnná lampa Galà Nástěnná lampa Galà má obzvláště klasický a elegantní vzhled. Bílý a stříbřitý rám je rafinovaně zakřivený a zdobený malými skleněnými korálky. Obě ramena lampy zdobí také křišťálová opona z čirých a modrých krystalů. Dalším vrcholem jsou dva stínidla, která jsou velmi klasického tvaru, jmenovitě válcová, ale která jsou vyrobena z bílé krajky s elegantním květinovým vzorem jako zvláštní příplatek. Celkově je nástěnné svítidlo Galà velmi elegantním světelným výtvorem, který může vytvořit neobyčejný vkus v soukromé i gastronomické oblasti. Světla tohoto výrobce jsou navržena a vyrobena v Itálii a představují vysokou míru elegance a exkluzivity.

Další zboží z kategorie Osvětlení interiéru
Další produkty od značky Masiero