vybojky-zarovky.cz

Masiero Nástěnné světlo Grace hedvábné stínidlo mosaz 34cm, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, hedvábí, E27, 40W, L: 20 cm, K: 30cm

Výjimečný produkt Masiero Nástěnné světlo Grace hedvábné stínidlo mosaz 34cm, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, hedvábí, E27, 40W, L: 20 cm, K: 30cm od našeho známého výrobce Masiero snadno získáte u nás teď výhodně. Aktuálně v akci za 13 899 Kč.
Masiero Nástěnné světlo Grace hedvábné stínidlo mosaz 34cm
Ověřit dostupnost
Značka: Masiero
13 899

Pozlacená mosaz a ušlechtilý odstín z hedvábí tvoří kouzlo nástěnné lampy Grace Nástěnná lampa Grace je elegantním doplňkem každého klasického nadčasového prostředí. Rám je vyroben z masivní mosazi a byl pozlacený lesklým leskem. Skládané stínidlo z jemného hedvábí vytváří harmonický kontrast a poskytuje příjemné světlo v této oblasti. S Grace získají všechny druhy pokojů eleganci v mžiku oka. Nástěnné světlo se může plně rozvinout, zejména v obývacím pokoji vedle pohovky nebo v ložnici vedle postele. Světla od tohoto italského výrobce se vyznačují vysokou mírou elegance a exkluzivity, protože se používají pouze vysoce kvalitní materiály a designový proces i výroba probíhá na místě v Itálii. Výsledkem jsou kvalitní výrobky s luxusním vzhledem, které nabízejí osvětlení na míru.

Další zboží z kategorie Osvětlení interiéru
Další produkty od značky Masiero