vybojky-zarovky.cz

Masiero Nástěnné světlo Ola se skleněným ověsem 50 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E27, 60W, L: 50 cm, K: 18cm

Unikátní a žádaný výrobek Masiero Nástěnné světlo Ola se skleněným ověsem 50 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E27, 60W, L: 50 cm, K: 18cm od společnosti s úžasnou pověstí Masiero snadno najdete tady nyní skutečně výhodně. Akční cena 20 099 Kč.
Masiero Nástěnné světlo Ola se skleněným ověsem 50 cm bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Masiero
20 099

50 cm dlouhá – bílá nástěnná lampa Ola s barevným skleněným kamenem na zavěšení S nástěnným svítidlem Ola můžete vytvořit více než jen příjemné dodatečné světlo. Jeho design a speciální výzdoba barevnými skleněnými kameny z něj činí designový předmět s neobvyklým světelným efektem. Bílé lakované kovové tělo slouží jako stínidlo a má oválný tvar. Nástěnné svítidlo vyzařuje světlo směrem nahoru i dolů. Na spodním světelném vývodu je však vybaven mnoha různě dlouhými řetězy ze skleněných bloků, které se skládají z barevného italského skla. Tím se světlo láme a odrazy se rozdělují po místnosti. Pestrobarevné kameny navíc vytvářejí barevný akcent. Zvláštností těchto ušlechtilých svítidel je, že výrobce pochází z Itálie a jeho výrobky jsou také kompletně ručně vyráběny na místě.

Další zboží z kategorie Nástěnná svítidla
Další produkty od značky Masiero