vybojky-zarovky.cz

Masiero Nástěnné světlo Papilio A1 G, Murano 68 cm černé, Obývací pokoj / jídelna, kov, Murano Triplex, E14, 40W, L: 35 cm, K: 68cm

Designový kus Masiero Nástěnné světlo Papilio A1 G, Murano 68 cm černé, Obývací pokoj / jídelna, kov, Murano Triplex, E14, 40W, L: 35 cm, K: 68cm od výrobce se skvělou pověstí Masiero pohodlně dostanete zde teď za výhodnou cenu. Aktuálně za 9 599 Kč.
Masiero Nástěnné světlo Papilio A1 G
Ověřit dostupnost
Značka: Masiero
9 599

Nástěnná lampa Papilio A1 G vyrobená ze skla a kovu – vyrobená v Itálii Výjimečná nástěnná lampa Papilio byla vyrobena ručně v Itálii. Prvním poutačem je nepochybně černá kovová mřížka, která slouží jako difuzor a je připevněna v širokém tvaru před zdrojem světla. Druhým poutačem je bílá koule vyrobená ze skla Murano triplex. Sklo Murano se vyznačuje mimo jiné vysokou kvalitou, jako je řada světel od italské společnosti Masiero. Míč je vybaven paticí E14 a poskytuje světlo bez oslnění, které vyzařuje všude kolem. Světlo, které lehce zachytí zakřivené křídlo, může protékat velkorysými otvory. Nástěnná lampa dokáže nastavit atmosférické akcenty v obývacím pokoji i v ložnici a poskytnout užitečné i dekorativní světlo.

Další zboží z kategorie Nástěnná svítidla
Další produkty od značky Masiero