vybojky-zarovky.cz

MATER Mater Liuku Ball závěsné dřevo přírodní sklo čirá, Obývací pokoj / jídelna, lipové dřevo, foukané sklo, GU10, 4W, K: 35cm

Vynikající produkt MATER Mater Liuku Ball závěsné dřevo přírodní sklo čirá, Obývací pokoj / jídelna, lipové dřevo, foukané sklo, GU10, 4W, K: 35cm od výrobce s dobrým jménem MATER lze nakoupit zrovna dneska opravdu výhodně! Výhodně za super cenu 9 331 Kč.
MATER Mater Liuku Ball závěsné dřevo přírodní sklo čirá
Ověřit dostupnost
Značka: MATER
9 331

Dekorativní závěsná lampa Liuku Ball s odnímatelným skleněným stínidlem Toto závěsné svítidlo od finské designérky Maiji Puoskari poskytuje nejen atmosférické světlo pro osvětlení stolů a ploch, ale – umístěné jednotlivě nebo ve skupině – upoutá pozornost v každé místnosti. Designérce, která miluje přírodu a ráda tráví volný čas rybařením nebo sbíráním hub, se podařilo vytvořit design svítidla, který díky své minimalistické kráse působí velmi zvláštně. Liuku Ball se skládá z podstavce z lipového dřeva ve tvaru koule s paticí GU10 směřující dolů; válcovité, mírně baňaté skleněné stínidlo obklopuje dřevěnou kouli ve spodní části. Vrchol závěsného svítidla Liuku: dřevěný podstavec ve tvaru koule lze použít i jako puristické dřevěné svítidlo bez skleněného stínidla. Svítidlo Liuku Ball vyrábí výrobce nábytku a osvětlení Mater. Jejím přístupem je vytvářet vynikající zboží z materiálů pocházejících z udržitelných zdrojů a za pomoci tradičních řemeslných postupů, které působí nadčasově.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky MATER