vybojky-zarovky.cz

MATER Mater Liuku Drop závěsné dřevo černá, sklo šedá, Obývací pokoj / jídelna, lipové dřevo, foukané sklo, GU10, 4W, K: 40.5cm

Hodně oblíbený výrobek MATER Mater Liuku Drop závěsné dřevo černá, sklo šedá, Obývací pokoj / jídelna, lipové dřevo, foukané sklo, GU10, 4W, K: 40.5cm od přední společnosti MATER jde sehnat u nás teď extra výhodně. Ceny od 9 399 Kč.
MATER Mater Liuku Drop závěsné dřevo černá
Více informací »
Značka: MATER
9 399
Popis

Závěsná lampa Liuku Drop ve stylovém, přírodou inspirovaném designu Toto závěsné svítidlo upoutá pozornost i bez osvětlení, ať už jako stolní osvětlení nebo k osvětlení části místnosti. Liuku Drop se skládá z podstavce ve tvaru kapky z lipového dřeva a válcového, mírně baňatého stínidla z ručně foukaného skla, které obklopuje dřevo ve spodní části. Zvláštnost svítidla Liuku Drop: Dřevěný prvek vybavený paticí GU10 směřující dolů lze použít i jako světelný zdroj bez skleněného stínidla. Sérii svítidel Liuku vytvořila finská designérka Maija Puoskari, jejíž koncepty jsou často inspirovány přírodními motivy. Kromě svítidel patří do jejího portfolia například i kolekce nádobí pro renomované mezinárodní značky. Puoskariho díla jsou od roku 2017 součástí sbírky Uměleckoprůmyslového muzea v Berlíně. Výrobce Mater vyrábí vysoce kvalitní designové kousky pro soukromý i veřejný sektor. Při výrobě se mimo jiné používají tradiční řemeslné techniky a udržitelné materiály.