vybojky-zarovky.cz

Maul LED stolní lampa MAULcraft se svorkou, stmívatelná, Pracovna / kancelář, kov, plast, 13W, Energetická třída: E, L: 8 cm, K: 76cm

Kvalitní a oblíbený kus Maul LED stolní lampa MAULcraft se svorkou, stmívatelná, Pracovna / kancelář, kov, plast, 13W, Energetická třída: E, L: 8 cm, K: 76cm od značky s dlouholetou historií Maul jde sehnat v naší internetové nabídce za super cenu! Výhodně za 6 999 Kč.
EAN: 04002390076265
Maul LED stolní lampa MAULcraft se svorkou
Ověřit dostupnost
Značka: Maul
6 999
Popis

Světlo pro profesionály – stolní lampa MAULcraft LED s objímkou a dotykovým stmívačem Výkonné připevňovací světlo MAULcraft má integrované vysoce výkonné LED diody, které vyzařují denní světlo bílé světlo. To je ideální pro práci v laboratořích, dílnách nebo technických kancelářích a studiích. Trojrozměrně nastavitelná hlava lampy a výšková nastavitelnost celé lampy zajišťují to nejlepší světlo pro každou práci. Difuzor zajišťuje homogenní distribuci světla a optimalizovanou ochranu proti oslnění. Ve vzdálenosti 35 cm je dosaženo osvětlení 2960 luxů. Bílý, vysoce lesklý povrch stolní lampy MAULcraft LED vypadá velmi moderně a nenápadně splývá s jakýmkoli pracovištěm. Stabilní kovová upínací patka je potažena plastem, robustní kovové rameno lze otočit o 360 ° a naklonit o 110 °. Spolu s pružnou hlavou lampy lze stolní LED lampu MAULcraft uvést do různých poloh. Bezpečnost a soulad se všemi zákony, předpisy a normami zaručuje také vlastní bezpečnostní koncept „Made by MAUL“, který kontroluje každé svítidlo alespoň dvakrát, aby bylo dosaženo optimální funkčnosti.