vybojky-zarovky.cz

Maul LED stolní lampa MAULrubia colour vario, stmívač, Pracovna / kancelář, hliník, plast, 6W, Energetická třída: F, P: 43 cm, L: 17 cm, K: 44cm

Hodně žádaný produkt Maul LED stolní lampa MAULrubia colour vario, stmívač, Pracovna / kancelář, hliník, plast, 6W, Energetická třída: F, P: 43 cm, L: 17 cm, K: 44cm od známé značky Maul seženete momentálně na webu napořád výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 3 899 Kč.
EAN: 04002390075350
Maul LED stolní lampa MAULrubia colour vario
Ověřit dostupnost
Značka: Maul
3 899
Popis

Stmívatelná stolní LED lampa MAULrubia color vario Stolní lampa MAULrubia color vario je díky svému kvalitnímu a atraktivnímu designu vhodná zejména jako osvětlovací předmět na pracovní stůl. Osvětlení lze stmívat ve čtyřech krocích a teplotu barev lze pohodlně nastavit ve dvou krocích. Díky teplé bílé a studené bílé LED diodě lze barvu světla přizpůsobit vašim potřebám v závislosti na denní době. Svítidlo má integrovaný port USB pro nabíjení technických zařízení, například chytrého telefonu. Rameno svítidla lze naklápět v úhlu 85°. Hlavu svítidla lze také otáčet a naklápět o 180°, což umožňuje flexibilní práci. V rámci koncepce technické bezpečnosti Made by MAUL je světlo podrobeno různým testům, které jsou podmínkou pro zařazení do sortimentu.