vybojky-zarovky.cz

Maul LED stolní lupa MAULcrystal se svorkou stmívatelná, Pracovna / kancelář, kov, plast, 18W, Energetická třída: F, L: 25.5 cm, K: 51cm

Tento akční a ve slevě výrobek Maul LED stolní lupa MAULcrystal se svorkou stmívatelná, Pracovna / kancelář, kov, plast, 18W, Energetická třída: F, L: 25.5 cm, K: 51cm od odblíbeného výrobce Maul můžete nakoupit zrovna dnes za super peníze! Výhodně za super cenu 10 299 Kč.
EAN: 04002390061735
Maul LED stolní lupa MAULcrystal se svorkou stmívatelná
Ověřit dostupnost
Značka: Maul
10 299
Popis

Stmívatelná LED lupa MAULcrystal LED lupa je vhodná zejména pro pečlivou práci. MAULcrystal lze proto používat nejen v laboratořích, ale i pro přesnou mechanickou práci v domácnosti. Kromě použití vestavěné lupy lze jas regulovat také pomocí integrovaného stmívače a vytvořit tak dobře osvětlenou pracovní plochu. Kromě toho lze LED diody lampy přepínat do tří oblastí, což znamená, že LED diody nesvítí pouze úplně, ale lze je také ovládat samostatně pouze na levé nebo pravé straně. Protože jsou spínače umístěny v čele svítidla, je zaručena pohodlná obsluha. Praktická ochranná klapka chrání před vnějšími vlivy, jako je prach nebo sluneční záření. Pro detailní práci lze kovové rameno otáčet o 360° a hlavu lampy lze také nastavit. Lupu lze flexibilně připevnit díky svěrné základně z kovu potaženého plastem. Svítidlo podléhá koncepci technické bezpečnosti Made by MAUL a bylo podrobeno rozsáhlým testům, aby mohlo být zařazeno do sortimentu.