vybojky-zarovky.cz

Maul LED stolní lupa MAULvitrum se svorkou, bílá, Pracovna / kancelář, kov, plast, 7W, Energetická třída: E, L: 30 cm, K: 50cm

Velmi prodávaný kus Maul LED stolní lupa MAULvitrum se svorkou, bílá, Pracovna / kancelář, kov, plast, 7W, Energetická třída: E, L: 30 cm, K: 50cm od dodavatele s dlouholetou historií Maul k dostání u nás právě za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 6 899 Kč.
EAN: 04002390061711
Maul LED stolní lupa MAULvitrum se svorkou
Ověřit dostupnost
Značka: Maul
6 899
Popis

MAULvitrum LED lupa se stolní svorkouPraktická stolní LED lampa je ideální pro soukromé použití, ale lze ji použít i v dílnách nebo kancelářích, protože poskytuje nejen světlo, ale má také zabudovanou lupu pro přesnou práci. Ta díky čočce se 3 dioptriemi zvětšuje 1,75krát. Hlavu lampy lze flexibilně otáčet a naklápět, aby poskytovala dokonalé světlo. Robustní kovové paralelogramové rameno lze rovněž otáčet o 360°. Díky tomu lze svítidlo s kleštinou přemístit do libovolné polohy a ulevit si tak na pracovišti. Díky vypínači na hlavě svítidla je zaručeno pohodlné zapínání a vypínání. Vzhledem ke koncepci technické bezpečnosti Made by MAUL prošla lupa rozsáhlým testováním, protože jen tak je zaručena přijatelnost výrobku.