vybojky-zarovky.cz

midgard Federzug stojací lampa, nastavitelná, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, textil, E27, 60W, L: 30 cm, K: 160cm

Hodně povedený kousek midgard Federzug stojací lampa, nastavitelná, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, textil, E27, 60W, L: 30 cm, K: 160cm od skvělého výrobce midgard můžete získat tady teď právě ve výhodné akci! Ve skvělé akci za 24 799 Kč.
midgard Federzug stojací lampa
Více informací »
Značka: midgard
24 799
Popis

Nadčasový design a maximální flexibilita – stojací lampa spring balancer Výrobce midgard dnes tuto stojací lampu nejen vyrábí v německých výrobních závodech, ale je také zodpovědný za originální design této řady. V době svého vzniku v 50. letech 20. století zdokonalila společnost midgard koncepci svítidel s paralelogramovým ramenem a napínací pružinou. Tato konstrukce je u stojací lampy Federzug záměrně otevřená a jasně rozpoznatelná, což jí dodává technicko-průmyslový vzhled a zároveň módní retro šik. Forma a funkce se zde dokonale snoubí: Konstrukce se dvěma nastavitelnými paralelogramovými rameny a napínacími pružinami, které tvoří horní část rámu, a ručně nastavitelný sklon stínidla umožňují nastavit směr světla podle potřeby a situace. Kulaté stínidlo je vybaveno přepínačem (zapnuto/vypnuto) a díky bílému vnitřku podporuje nízké světelné ztráty.