vybojky-zarovky.cz

midgard Federzug stolní lampa s podstavcem bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, textil, E27, 60W, L: 30 cm, K: 80cm

Diskontní kousek midgard Federzug stolní lampa s podstavcem bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, textil, E27, 60W, L: 30 cm, K: 80cm pocházející od značky midgard naleznete zrovna dneska za báječnou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 15 399 Kč.
midgard Federzug stolní lampa s podstavcem bílá
Více informací »
Značka: midgard
15 399
Popis

Nastavitelná stolní lampa s kulatým podstavcem – flexibilní rozptylovač světla v nadčasovém designu Ať už v industriálním loftu, v kombinaci s nábytkem v retro stylu nebo jako poutač pozornosti v moderní kanceláři – stolní lampa s pružinovým vyvažovačem je vhodná téměř do každého prostředí a přesvědčí také svou nastavitelností. To naznačuje již název: Dvě paralelogramová ramena jsou držena v poloze pomocí tažných pružin. Ty, stejně jako uzamykatelné šroubové uchycení hlavy, dodávají stolní lampě mimořádnou flexibilitu. Kromě kovových pružin a spojů mají kulatá základna, rám a hlava jednotné barevné provedení. Ten je uvnitř bílý z důvodu efektivního vyzařování světla a obsahuje přepínač (zapnuto/vypnuto). Výrobce midgard zdokonalil koncepci svítidel s pružinovými vyvažovači a paralelogramovými rameny v 50. letech 20. století. midgard je dodnes zodpovědný za výrobu, která probíhá na originálních nástrojích v Německu.