vybojky-zarovky.cz

Molto Luce Bivio L stojací lampa výška 170 cm Ø 53 hnědá, Obývací pokoj / jídelna, lněná tkanina, hliník, E27, 9W, K: 170cm

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Molto Luce Bivio L stojací lampa výška 170 cm Ø 53 hnědá, Obývací pokoj / jídelna, lněná tkanina, hliník, E27, 9W, K: 170cm pocházející od značky Molto Luce máte možnost získat na našich stránkách nyní ve výhodné akci. Aktuálně v akci za 10 899 Kč.
Molto Luce Bivio L stojací lampa výška 170 cm Ø 53 hnědá
Více informací »
Značka: Molto Luce
10 899
Popis

Útulná stojací lampa Bivio s lněným stínidlem Aniž by přitahovala velkou pozornost, vytváří stojací lampa Bivio skvělou náladu. Velké stínítko uzavírá zdroj světla a spolu s tenkou tyčí se spojuje s malým hliníkovým rámem stativu. Světlo osvětluje stínidlo a může proudit přímo dolů i nahoru, čímž vnáší do ovací a obývacích pokojů útulný, domácký nádech. Bivio je však velmi vhodné i pro použití v saloncích, restauracích nebo obchodních prostorách. Díky jemné a krásné barevné kombinaci vytváří příjemný kontrast k barevným stěnám a hodí se zejména do moderních a puristických stylů vybavení – „Standing ovations“ pro Bivio.