vybojky-zarovky.cz

Molto Luce Bivio M stojací lampa výška 146 cm Ø 50 šedá, Obývací pokoj / jídelna, lněná tkanina, hliník, E27, 9W, K: 145.5cm

Vysoce kvalitní kus Molto Luce Bivio M stojací lampa výška 146 cm Ø 50 šedá, Obývací pokoj / jídelna, lněná tkanina, hliník, E27, 9W, K: 145.5cm od našeho výrobce Molto Luce snadno můžete najít již dnes za super cenu. Nyní za 9 599 Kč.
Molto Luce Bivio M stojací lampa výška 146 cm Ø 50 šedá
Více informací »
Značka: Molto Luce
9 599
Popis

Stojací lampa Bivio s útulným lněným stínidlem Stojací lampa Bivio vytváří v místnosti útulnou atmosféru s harmonickým světelným efektem. Stínidlo z lněné tkaniny uzavírá zdroj světla. Je umístěn na tenké tyči, která se zvedá z malého hliníkového rámu stativu. Světlo osvětluje stínidlo a jemně proniká materiálem, přičemž vyzařuje přímo dolů a nahoru, čímž vnáší do ovací a obývacích pokojů útulný, domácký nádech. Stojací lampa Bivio je však velmi vhodná i pro použití v saloncích, restauracích nebo obchodních prostorách. Díky jemné a krásné barevné kombinaci vytváří příjemný kontrast k barevným stěnám a působí obzvláště dobře v moderním a puristickém stylu vybavení – „Standing ovations“ pro Bivio.