vybojky-zarovky.cz

Nuura Aps Liila 1 Medium nástěnné světlo, zlatá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, sklo ručně foukané, kov s práškovým lakem, G9, 7W

Velmi žádaný produkt Nuura Aps Liila 1 Medium nástěnné světlo, zlatá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, sklo ručně foukané, kov s práškovým lakem, G9, 7W od dodavatele zboží Nuura Aps můžete získat momentálně na našich stránkách v bezva akci. Zrovna teď v akci za 7 199 Kč.
EAN: 05713839001500
Nuura Aps Liila 1 Medium nástěnné světlo
Ověřit dostupnost
Značka: Nuura Aps
7 199
Popis

Skvělé designové nástěnné svítidlo Liila 1 Medium in Skandinávský minimalistický dekor Nenápadný design nástěnného svítidla Liila 1 Medium pochází od dánské návrhářky osvětlení Sofie Refer. Již několikrát oceněná za své originální návrhy vytvořila svítidlo Liila 1 Medium, které zaujme svým designem s charakteristickými rysy skandinávského minimalismu. Elegantní koule, z níž se šíří měkké světlo, je vyrobena z foukaného skla, zatímco nástěnný držák s ozdobným kovovým diskem je vyroben z práškově lakovaného kovu. Vysoce kvalitní nástěnné svítidlo se díky svému nadčasovému dekoru hodí do různých interiérů. Ať už se jedná o obývací pokoj, hotelový pokoj nebo osvětlení chodby – možnosti použití jsou rozmanité. Uspořádané jednotlivě nebo vedle sebe mohou díky teplému bílému osvětlení vtáhnout každou místnost do útulné a příjemné atmosféry. Díky přídavnému stmívači (není součástí dodávky) lze také individuálně nastavit intenzitu světla a přizpůsobit ji každé situaci. Zvláštností svítidla Liila 1 Medium je, že jej lze použít jako stropní i nástěnné svítidlo. Díky svým kompaktním rozměrům je ideální i do menších místností. Kolekce Liila od společnosti Nuura Aps se skládá z několika různých svítidel na stěny a stropy, jejichž design byl inspirován skandinávským slunečním světlem.