vybojky-zarovky.cz

OMLED OLED bílé závěsné světlo One s5, Obývací pokoj / jídelna, sklo, hliník, nerezová ocel, Energetická třída: G, P: 72.7 cm, L: 15.6 cm, K: 0.8cm

Neodolatelný kus OMLED OLED bílé závěsné světlo One s5, Obývací pokoj / jídelna, sklo, hliník, nerezová ocel, Energetická třída: G, P: 72.7 cm, L: 15.6 cm, K: 0.8cm od skvělého a známého výrobce OMLED snadno naleznete zde teď právě trvale výhodně! Aktuálně stojí u nás 38 899 Kč.
EAN: 04260744970069
OMLED OLED bílé závěsné světlo One s5
Ověřit dostupnost
Značka: OMLED
38 899

Ultra ploché závěsné OLED svítidlo OMLED One s5 Obdélníkové světlo OLED OMLED One s5 je vybaveno organickými OLED a bylo kompletně vyrobeno v Německu. Díky filigránovému závěsu vypadá ploché těleso svítidla jako světelná plocha plovoucí v místnosti. Sklo, jeden z nejstarších materiálů lidstva, hraje v procesu výroby důležitou úlohu. Používá se v nejrůznějších oblastech po mnoho tisíciletí, v neposlední řadě kvůli téměř neomezené životnosti, nekonečné rozmanitosti a výrobě z přírodních surovin s neomezenými zdroji. Slouží jako nosič světla a je dokonalým materiálem pro tuto úlohu. Díky integrovanému uživatelskému rozhraní přebírá sklo funkci desky s plošnými spoji a umožňuje tak ekologickou a udržitelnou výrobu. OMLED One je první řada svítidel na světě, která jsou vybavena s OLED. Tyto progresivní „organické diody emitující světlo“ kombinují mnoho ekologických a ekonomických výhod. Mezi dvěma elektricky vodivými vrstvami jsou tenké vrstvy polovodičových organických materiálů, které slouží jako světelné zdroje. Organická vrstva vyzařuje světlo, dokud protéká elektřina. Kryt skleněného svítidla je jak ovládacím prvkem, tak deskou plošných spojů. Výrobní proces OMLED One s5 byl vyvinut a patentován v Německu. Na vysoce kvalitní sklo byly naneseny elektronické součástky, vodivé dráhy, kontakty a obvod pro stmívání. OLED a všechny elektronické součástky jsou uspořádány přímo na skle. OLED spotřebovávají málo elektřiny a poskytují vynikající obraz, např. pro smartphony a velkoplošné televizory. Vytvářejí velmi přirozené, neoslňující a příjemné světlo pro obývací a pracovní prostory Značka OMLED znamená technické vymoženosti, mimořádnou kvalitu světla a inovativní designy, jejichž výsledkem jsou nezaměnitelné rodiny svítidel pro prémiový segment v bytovém a komerčním sektoru.

Další zboží z kategorie LED osvětlení
Další produkty od značky OMLED