vybojky-zarovky.cz

Orion Nástěnné světlo Avala z masivní mosazi, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, organza, křišťál Strass, E14, 40W, L: 14 cm, K: 26cm

Tento výjimečný kousek Orion Nástěnné světlo Avala z masivní mosazi, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, organza, křišťál Strass, E14, 40W, L: 14 cm, K: 26cm s pečetí kvality od značky Orion máte možnost najít u nás v akci. Cenově vychází na 13 007 Kč.
EAN: 9003090252695
Orion Nástěnné světlo Avala z masivní mosazi
Ověřit dostupnost
Značka: Orion
13 007

Avala – pozlacená nástěnná lampa s elegantním stínidlem z organzyStínidlo z organzy krémové barvy a lesklý zlatý nástěnný držák, který je zdoben exkluzivními kamínky Swarovski, byly v nástěnné lampě Avala dokonale sladěny. Jako základní materiál pro nástěnný držák lampy posloužila kvalitní masivní mosaz. Následné pozlacení 24karátovým zlatem dělá z lampy Avala svítidlo, které vyzařuje lesk a luxus. V kontrastu s lesklým kovem a třpytivými křišťálovými prvky je skládané stínidlo z organzy, které je jednoduchou součástí této lampy. Výrobce této nástěnné lampy si i dnes nechává produkty vyrábět ve svém výrobním závodě v Rakousku. Kvalita svítidel je proto na velmi vysoké úrovni a také dostupnost náhradních dílů je zaručena po mnoho let.

Další zboží z kategorie Nástěnná svítidla
Další produkty od značky Orion