vybojky-zarovky.cz

Orion Stolní lampa Veronique, štíhlá noha, krémová/zlatá, Obývací pokoj / jídelna, chintz, křišťálové sklo K9, E27, 60W, P: 31 cm, L: 31 cm, K: 57cm

Zajímavý kousek Orion Stolní lampa Veronique, štíhlá noha, krémová/zlatá, Obývací pokoj / jídelna, chintz, křišťálové sklo K9, E27, 60W, P: 31 cm, L: 31 cm, K: 57cm od skvělého výrobce Orion je k získání v aktuální nabídce za výhodné peníze. Levně za cenu 7 299 Kč.
EAN: 09003090266647
Orion Stolní lampa Veronique
Ověřit dostupnost
Značka: Orion
7 299
Popis

Stolní lampa Veronique s broušeným křišťálovým podstavcem Ušlechtilá stolní lampa Veronique má krémový odstín chintz, který je zušlechtěn zlatým tenkým pruhem na horním a dolním okraji. Patice svítidla, která téměř připomíná svícen, je vyrobena z vysoce kvalitního broušeného křišťálového skla K9 a je zdobena zlatými kovovými částmi. K9 crystal se stal pojmem pro bezolovnatý prvotřídní materiál a je velmi oblíbený, protože kombinuje odolnost a vysokou kvalitu. Stolní lampa Veronique se doporučuje jako doplňkové osvětlení v klasickém stylu vybavení, zde je díky své eleganci zaručeně přitažlivá. Na průhledném vodiči je přepínač.