vybojky-zarovky.cz

Philips Bracia LED stropní bodovka, 2 zdroje černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 5.5W, P: 26 cm, L: 8.05 cm, K: 12.4cm

Vynikající produkt Philips Bracia LED stropní bodovka, 2 zdroje černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 5.5W, P: 26 cm, L: 8.05 cm, K: 12.4cm značky Philips snadno najdete u nás právě za výprodejovou cenu. Nyní za akční cenu 1 599 Kč.
EAN: 08720169174849
Philips Bracia LED stropní bodovka
Ověřit dostupnost
Značka: Philips
1 599

Stropní bodové svítidlo LED Bracia se dvěma světly od společnosti PhilipsStropní bodové svítidlo LED Bracia osvětluje jakoukoli místnost teplým bílým světlem, které je vyzařováno zeširoka a může být nasměrováno požadovaným směrem pomocí nastavitelných hlav svítidla. Stropní bodové svítidlo LED je vyrobeno z hliníku a je mimořádně energeticky úsporné, hodí se do chodeb i do kuchyní nebo obývacích pokojů a ložnic a poskytuje jasné a velmi příjemné osvětlení pro oči, které splňuje kritéria Eye-Comfort pro osvětlení šetrné k očím vyvinutá společností Philips.Bracia je svítidlo s dlouhou životností a mimořádnou energetickou účinností pro mnoho prostor.

Další zboží z kategorie Bodová světla