vybojky-zarovky.cz

Philips Hue Buckram 2-žár. vypínač stmívání bílý, Obývací pokoj / jídelna, kov, GU10, 5W, P: 25.2 cm, L: 8.2 cm, K: 10.3cm

Diskontní výrobek Philips Hue Buckram 2-žár. vypínač stmívání bílý, Obývací pokoj / jídelna, kov, GU10, 5W, P: 25.2 cm, L: 8.2 cm, K: 10.3cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Philips Hue máte možnost pořídit momentálně v naši nabídce téměř zdarma. Právě teď jen za 3 649 Kč.
EAN: 08719514339064
Philips Hue Buckram 2-žár. vypínač stmívání bílý
Ověřit dostupnost
Značka: Philips Hue
3 649

2-LED stropní bodové svítidlo Philips Hue White Ambiance Buckram Dva kulová bodová světla na podlouhlém stropním paprsku – to je stropní bodové světlo Buckram LED od Philips Hue s technologií White Ambiance. S dodávaným stmívačem, který lze připevnit na zeď nebo použít jako dálkový ovladač, lze světlo variabilně zvolit pro každou situaci, aktivitu nebo denní dobu nebo roční období. Lze jej trvale ztlumit a nastavit do čtyř světelných receptů předinstalovaných na přepínači. Pomocí stmívače lze ovládat až 10 světel Philips Hue . Až 10 světel lze ovládat také přes Bluetooth a bezplatnou aplikaci Bluetooth od Philips Hue . Pokud je již k dispozici osvětlovací systém Philips Hue s mostem, lze do tohoto systému integrovat také reflektor. Za tímto účelem se do systému přidá bodové světlo prostřednictvím Nastavení – moje lampy – připojit nová světla – funkce automatického vyhledávání aplikace Philips. Jakmile to bude hotové, světlo lze ovládat pomocí aplikace pomocí tabletu nebo smartphonu – a to i na dálku, například pro simulaci přítomnosti světla, i když nejste doma. Speciální funkce / kompatibilita – ovladatelný pomocí stmívače Hue – stmívatelné (pomocí aplikace nebo stmívače) – ovladatelné pomocí příslušné aplikace Hue (ZigBee) a aplikace Hue Bluetooth – Kompatibilní se systémy založenými na ZigBee, jako jsou Innogy, Bosch, Magenta (Telekom) a Busch-Jäger – možnost inteligentního ovládání osvětlení a: integrace ZigBee přes most a router, jako je most Philips Hue (viz příslušenství); To umožňuje ovládání na místě nebo mimo domov pomocí aplikace Hue a možnost hlasového ovládání přes Amazon Alexa, Apple HomeKit (Siri) a Google Assistant . – Možnost inteligentního ovládání osvětlení b: Přímé ovládání na místě pomocí Bluetooth s bezplatnou aplikací Hue Bluetooth. Při použití více než deseti lamp v rámci ovládání Bluetooth se doporučuje použít můstek.

Další zboží z kategorie SmartHome bodová světla
Další produkty od značky Philips Hue