vybojky-zarovky.cz

Prandina Machine F3 stojací lampa up/down černá, Obývací pokoj / jídelna, plast (methakrylát), akrylové sklo (PMMA), K: 180cm

Unikátní a žádaný výrobek Prandina Machine F3 stojací lampa up/down černá, Obývací pokoj / jídelna, plast (methakrylát), akrylové sklo (PMMA), K: 180cm od společnosti Prandina pohodlně seženete u nás napořád výhodně! Výhodně za 29 599 Kč.
Prandina Machine F3 stojací lampa up/down černá
Ověřit dostupnost
Značka: Prandina
29 599 39 031 Kč Sleva -24%

Moderní LED stojací lampa Machine F3 – rozptyl světla směrem nahoru a dolů Stojací lampa Machine F3 si pohrává se symetrií v designu a světelném efektu. Štíhlý černý rám nese dvojité stínidlo ze dvou kulatých černých prvků. V horní a spodní části jsou vloženy difuzory z opálového metakrylátu. Dva integrované moduly LED vyzařují teplé bílé světlo směrem nahoru a dolů. Například v prostoru pro sezení poskytuje stroj F3 přímé světlo na čtení a zároveň okolní osvětlení, přičemž efekt rozptýleného osvětlení je vždy příjemný. Na zásuvném kabelu je k dispozici spínač stmívače pro nastavení světelného výkonu. Design série Machine pochází od Sergia Prandiny, zakladatele italského výrobce svítidel Prandina. Stojací lampa přesvědčí vysokou rozpoznávací hodnotou a vynikající kvalitou.

Další zboží z kategorie Stojací lampy
Další produkty od značky Prandina