vybojky-zarovky.cz

Prandina Teca Supernatural T1 LED stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, jasanové dřevo, kov, 9W, P: 66 cm, L: 17 cm, K: 44cm

Exkluzivní výrobek Prandina Teca Supernatural T1 LED stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, jasanové dřevo, kov, 9W, P: 66 cm, L: 17 cm, K: 44cm od naší známé značky Prandina snadno naleznete nyní skutečně výhodně! Za bezkonkureční cenu 26 134 Kč.
Prandina Teca Supernatural T1 LED stolní lampa
Ověřit dostupnost
Značka: Prandina
26 134

Stolní lampa LED Teca Supernatural T1 s otočným stínidlem Podstavec i stínidlo stolní lampy Teca Supernatural T1 LED jsou vyrobeny z jasanového dřeva. Obě části jsou spojeny tenkou kovovou trubkou. Stínidlo je otočné o 270° a vyzařuje světlo pouze směrem dolů. Minimalistická stolní lampa je vhodná pro použití na příborníku i na nočním stolku nebo psacím stole. Prandina je italský výrobce svítidel, který je od svého založení v roce 1982 známý svými stínidly z foukaného skla. Kromě lamp se skleněnými stínidly nabízejí ve svém sortimentu také lampy z kovu nebo, jako zde, lampy ze dřeva. Společnost Prandina se vždy zaměřuje na velmi vysokou úroveň kvality v kombinaci s vysokou funkčností.

Další zboží z kategorie Stolní lampy
Další produkty od značky Prandina