vybojky-zarovky.cz

Rothfels Aura LED stropní světlo, 5 zdrojů, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, lístkový kov, E27, 40W, K: 22cm

Ve slevě tento kus Rothfels Aura LED stropní světlo, 5 zdrojů, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, lístkový kov, E27, 40W, K: 22cm od výrobce Rothfels máte možnost sehnat zrovna dneska za outletovou cenu. Nyní pořídíte od 7 499 Kč.
EAN: 04251096508291
Rothfels Aura LED stropní světlo
Ověřit dostupnost
Značka: Rothfels
7 499 9 099 Kč Sleva -17%
Popis

Stropní svítidlo Aura německé výroby s lesklým zlatým povrchem Ze stropního svítidla Aura vyzařuje elegance a luxus, které po zapnutí obklopuje třpytivá záře. Každé obyčejné stropní svítidlo slouží především k osvětlení místnosti, méně pak jako nábytkový doplněk. Ne tak Aura! Ačkoli je zde také proto, aby poskytovalo světlo, je také zářivým šperkem v každé místnosti a i když je vypnuté, obohacuje své okolí způsobem, jakým to dokáže jen málokteré jiné svítidlo. Luxusní design je dán především stínidlem svítidla, které je pokryto kovem zlaté barvy, jenž byl následně nanesen na průhlednou nosnou fólii. Tato fólie byla poté ručně zušlechtěna tenkou vrstvou kovu. Ve struktuře kovu vznikají nejjemnější praskliny, které později slouží jako filigránské světelné vývody a poskytují jedinečný světelný efekt Aury. Světlo tohoto stropního svítidla lze vyzařovat třemi různými způsoby: přes průsvitný kryt na spodní straně stínidla, přes zlatý kov nebo nepřímo směrem ke stropu, kde vzniká rovnoměrná světelná koróna. Ať už v ložnici, na chodbě, v obývacím pokoji nebo v úplně jiné místnosti v domácnosti, jejíž styl interiéru ladí se svítidlem – Aura je univerzální světelný zdroj, který přináší něco navíc. Svítidlo bylo vyrobeno výhradně v Německu, což z něj činí kvalitní výrobek s označením „made in Germany“.