vybojky-zarovky.cz

Rothfels LED závěsné světlo Elna, nikl, 78 cm, Obývací pokoj / jídelna, dubové dřevo, hliník, ocel, mosaz, 14W, P: 78 cm, L: 5 cm, K: 3.7cm

Tento výjimečný výrobek Rothfels LED závěsné světlo Elna, nikl, 78 cm, Obývací pokoj / jídelna, dubové dřevo, hliník, ocel, mosaz, 14W, P: 78 cm, L: 5 cm, K: 3.7cm od skvělé značky Rothfels máte možnost koupit zde téměř zdarma! Akční cena od 9 399 Kč.
EAN: 04251096531695
Rothfels LED závěsné světlo Elna
Ověřit dostupnost
Značka: Rothfels
9 399 12 199 Kč Sleva -22%
Popis

Elna – závěsné svítidlo německé výroby se stmívatelnými LED diodami Dvouvrstvý vzhled skládající se z dřevěné a hliníkové lišty je charakteristickým znakem závěsného svítidla Elna LED. Díky neobvyklé kombinaci dvou ve skutečnosti protichůdných materiálů svítidlo dokazuje, že dřevo a kov mohou tvořit stylovou symbiózu i přes četné rozdíly ve vzhledu a struktuře. Hliníková trubka v matném niklovém vzhledu tvoří spodní část těla svítidla a je v ní umístěn vysoce kvalitní světelný pás LED, který je zapuštěn do kovového těla. Teplé bílé světlo svítí rovnoměrně a neoslňuje, aby co nejlépe osvětlilo jídelní stůl, nad kterým je Elna nejlépe umístěna. Aby závěsné svítidlo LED získalo nezaměnitelný charakter, byla k hliníkové trubce připevněna tyč z masivního dubového dřeva. Dřevo bylo zpracováno ručně a zaujme charakteristickou kresbou dubového dřeva. Díky kombinaci materiálů se společnost Elna nezavazuje k určitému stylu. Hodí se do moderních i rustikálních interiérů. Takto inovativně navržený zdroj světla by samozřejmě neměl postrádat odpovídající technické výhody. Aby bylo možné splnit co nejvíce různých požadavků, je Elna vybavena mechanismem pro nastavení výšky a stmívatelnými LED diodami. Mechanismus nastavení výšky se velmi snadno ovládá ve dvou jednoduchých krocích. Pomocí kovových válců připevněných k ocelovým lanům lze těleso svítidla posouvat nahoru nebo dolů. Pro stmívání je zapotřebí stmívač s přední nebo zadní fází, který se připojuje ke svítidlu prostřednictvím kabeláže v budově. Elna tak umožňuje plynulé nastavení světelných podmínek v obývacím pokoji. Seznam technických předností tohoto závěsného svítidla doplňuje vynikající CRI (index podání barev) LED diod, který dosahuje hodnoty přes 90. Vizuálně i technicky inovativně navržené závěsné svítidlo Elna LED je ozdobou každé jídelny. Slouží nejen jako praktický zdroj světla, ale také doplňuje stávající nábytek o individuální obytný doplněk.