vybojky-zarovky.cz

Rothfels Lian LED nástěnné, oxidované, stmívatelné, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, mosaz, 9W, L: 45 cm, K: 10.5cm

Tento exkluzivní produkt Rothfels Lian LED nástěnné, oxidované, stmívatelné, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, mosaz, 9W, L: 45 cm, K: 10.5cm od společnosti s výborným jménem Rothfels pohodlně nakoupíte bezpečně online napořád výhodně! Cena již od 7 399 Kč.
EAN: 04251096532043
Rothfels Lian LED nástěnné
Ověřit dostupnost
Značka: Rothfels
7 399 9 099 Kč Sleva -18%
Popis

Nástěnné svítidlo LED Lian v módním rezavém vzhledu – stmívatelné Vzhled tohoto nástěnného svítidla LED Lian způsobuje, že srdce fanoušků vintage bije rychleji! Za tento výjimečný vzhled je zodpovědný velmi speciální proces povrchové úpravy. Dva zakřivené hliníkové lemy, které tvoří stínidlo nástěnné lampy, jsou nejprve opatřeny efektní kovovou povrchovou úpravou v lesklém zlatém vzhledu. Poté se povrch lemů ošetří aktivátorem, který nerovnoměrně ztmaví podkladový materiál, takže výsledný vzhled je vždy individuální. Tento proces, který se provádí ručně, zaručuje, že v domácnosti bude jedinečný kus, protože žádná dvě svítidla nemají stejnou strukturu povrchu. Kvalita není důležitá pouze pro povrchovou úpravu, ale také pro technologii použitou ve svítidle, která samozřejmě také hraje významnou roli. Světlo vysoce kvalitních LED diod se na stěně šíří rovnoměrně směrem nahoru i dolů. LED diody, jejichž index podání barev s hodnotou CRI vyšší než 90 je velmi pozoruhodný, jsou umístěny za saténovými difuzory, které přispívají k rovnoměrnému rozložení světla. Pomocí vhodného stmívače (doporučuje se fázový stmívač s náběžnou nebo průběžnou hranou) lze také plynule regulovat jas svítidla Lian, takže světelný výkon svítidla lze vždy přizpůsobit aktuálním podmínkám. Zaručeně upoutá pozornost ve vintage vzhledu, který dokáže mnohem víc než jen poskytovat světlo!