vybojky-zarovky.cz

Rothfels Lian LED stropní světlo, mosaz, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, mosaz, 34W, P: 118 cm, L: 11 cm, K: 20cm

Ve slevě produkt Rothfels Lian LED stropní světlo, mosaz, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, mosaz, 34W, P: 118 cm, L: 11 cm, K: 20cm od spolehlivé značky Rothfels máte možnost pořídit v naší online nabídce v bezva akci. V současnosti za 11 699 Kč.
EAN: 04251096568103
Rothfels Lian LED stropní světlo
Ověřit dostupnost
Značka: Rothfels
11 699 13 499 Kč Sleva -13%

Stropní LED svítidlo Lian v mosazné barvě, německé výroby, zakřivený tvar, stmívatelné, svítící nahoru i dolů. Toto stropní svítidlo se dvěma zakřivenými lištami se hodí do moderního prostředí, ale je vhodné i do klasičtějších interiérů, protože většina svítidla je v teplém odstínu mosazi a jeho povrch byl ručně opracován. Stropní svítidlo nabízí díky svému černému povrchu příjemný kontrast v celkovém designu. Oba kryty jsou atraktivně zvlněné a poskytují krásné odrazy světla, přičemž světelný paprsek uniká jak směrem nahoru, tak dolů a vytváří krásné celoplošné osvětlení, které je vnímáno jako velmi příjemné. Pokud je k dispozici externí stmívač (s fázovým zapínáním nebo vypínáním), je také možné nastavit jas podle potřeby a vytvořit atmosféru večeře při svíčkách i jasné světlo pro dobré osvětlení povrchu stolu. Index podání barev (CRI>90) je velmi dobrý, takže barvy v místnosti jsou reprodukovány obzvláště věrně a přirozeně. Kromě toho se vysoce kvalitní LED diody vyznačují dobrou účinností a vysokou svítivostí – ideální pro hlavní osvětlení v místnosti. Zvláště velký připojovací prostor ve stropní skříni usnadňuje instalaci, protože lze snadno umístit všechny kabely a komponenty. Nejlepší design a nejvyšší kvalita made in Germany!

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Rothfels