vybojky-zarovky.cz

Schuller Valencia LED závěsné světlo Sphere, vícebarevné, 27 žárovek, Obývací pokoj / jídelna, kov, polykarbonát, 5.5W, Energetická třída: G

Designový produkt Schuller Valencia LED závěsné světlo Sphere, vícebarevné, 27 žárovek, Obývací pokoj / jídelna, kov, polykarbonát, 5.5W, Energetická třída: G od výrobce se zárukou kvality Schuller Valencia jednoduše můžete pořídit ještě dnes extra výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 67 999 Kč.
EAN: 08435435331672
Schuller Valencia LED závěsné světlo Sphere
Popis

Majestátní světelné tělo s 27 světelnými kuličkami – LED závěsná lampa Sphere Velmi okouzlujícím a jedinečným poutačem je závěsné LED svítidlo Sphere s 27 světelnými koulemi, které lze zavěsit v různých výškách – až do maximálního zavěšení 300 cm. Každá koule se skládá z průhledné poloviny se strukturou a lesklé kovové poloviny s chromovým, saténovým mosazným nebo bronzovým povrchem. Liší se průměrem 10 cm, 12 cm nebo 20 cm. Integrovaná technologie LED je odolná a energeticky úsporná. Sphere je vhodný pro velké a vysoké místnosti, aby si přišel na své. Závěsné světlo Sphere lze ovládat a stmívat pomocí bezplatné aplikace ke stažení pro Android a iOS .