vybojky-zarovky.cz

Schuller Valencia Stropní svítidlo Colette LED, šest světel, růžové zlato, Obývací pokoj / jídelna, Hliník, silikon, 65W, Energetická třída: F, K: 16cm

Výjimečný a žádaný produkt Schuller Valencia Stropní svítidlo Colette LED, šest světel, růžové zlato, Obývací pokoj / jídelna, Hliník, silikon, 65W, Energetická třída: F, K: 16cm od této skvělé značky Schuller Valencia lze sehnat v naší internetové nabídce za parádní cenu. Produkt momentálně prodáváme za 13 099 Kč.
EAN: 8435435327811
Schuller Valencia Stropní svítidlo Colette LED
Ověřit dostupnost
13 099 17 008 Kč Sleva -22%

Šestisvětelné stropní svítidlo LED v barvě růžového zlata Colette Toto stropní svítidlo je čistou pastvou pro oči: Colette se skládá ze šesti kovových prvků ve tvaru konzol, jejichž vnitřní hrany jsou pokryty opálovými difuzory, za nimiž jsou instalovány LED diody. Vzniká tak neoslňující osvětlení místnosti, které je i přes vysoký výkon LED úsporné z hlediska spotřeby. Dalším estetickým detailem je decentralizovaná stropní stříška, která je rovněž vyrobena z kovu s povrchovou úpravou v barvě růžového zlata. Ať už ve vstupním prostoru nebo v obývacím pokoji, Colette dodá modernímu stylu vybavení elegantní nádech.

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Schuller Valencia