vybojky-zarovky.cz

Solight Nabíjecí přenosný LED reflektor 20W WM-20W-DE

Vynikající kus Solight Nabíjecí přenosný LED reflektor 20W WM-20W-DE od spolehlivého výrobce Solight je k získání aktuálně na našich stránkách opravdu levně. Stojí teď u nás 999 Kč.
EAN: 8592718027476
Solight Nabíjecí přenosný LED reflektor 20W WM-20W-DE
Ověřit dostupnost
Značka: Solight
999

Přenosný LED reflektor o výkonu 20W disponuje vestavěným akumulátorem (7,2Ah, 3,7V). Na jedno nabití vydrží svítit až 6 hodin v závislosti na vybraném módu. Díky krytí IP44 lze použít jak v exteriéru, tak interiéru a v prašných prostorech. 

Na jeho zadní straně najdete malé odklápěcí okénko, pod kterým jsou bezpečně ukryté 2 USB porty. Pomocí toho menšího (USB-B) reflektor dobíjíte, ten větší (USB-A) vám naopak umožňuje nastřádanou energii dostat zase ven – třeba si z něj v případě nouze nabít mobil. O stavu nabíjení i zbývajícím množství energie v reflektoru vás průběžně informují 3 barevné LED diody.

LED reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Díky SMD čipům a hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 20 000 hodin.

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.