vybojky-zarovky.cz

T-LED DimLED nástěnný otočný triakový stmívač plast pro LED svítidla 230V 069302

Zlevněný výrobek T-LED DimLED nástěnný otočný triakový stmívač plast pro LED svítidla 230V 069302 od dodavatele kvalitních produktů T-LED pohodlně pořídíte právě dnes extra se slevou. Zboží pořídíte teď u nás za 650 Kč.
EAN: 1100687984118
T-LED DimLED nástěnný otočný triakový stmívač plast pro LED svítidla 230V 069302
Ověřit dostupnost
Značka: T-LED
650

Nástěnný triakový LED stmívač dimLED kombinuje vlastnosti přijímače a ovladače. S jedním ovladačem lze ovládat 1 okruh, který se může skládat i z několika přijímačů na více místech. Zároveň lze přímo na výstup stmívače připojit LED osvětlení a ovladač použít i jako přijímač. Ovladačem lze tedy ovládat i jiné řady přijímačů dimLED a zároveň k němu lze spárovat jiné modely ovladačů této modelové řady

 Vlastnosti a výhody systému dimLED:
Stmívání je stabilní a spolehlivé, dosah ovladače ≤ 30M.
Stmívání v rozmezí 0-100%, stmívání měkké, bez blikání. Při zapnutí dojde k pozvolnému rozsvícení, při vypnutí dojde k pozvolnému setmění.

Ovládání probíhá na kolečku ovladače. Otáčení kolečka dochází k nastavování intenzity světla. Zmáčknutím kolečka dojde k vypnutí/zapnutí osvětlení. Přidržením kolečka taktéž plynule regulujete intenzitu.

Stmívač je elektronický 0-100%, připojené stmívatelné světelné zdroje většinou nejsou konstruovány 0-100%, takže při nastavení stmívače na 0% či velmi málo, se může stát, že po vypnutí stmívače v této hodnotě a opětovném zapnutí nedojde k vybuzení zdroje a je nutné na stmívači přidat hodnotu jasu pro rozsvícení. Řešení je najít na světle polohu, kam na minimum stmívat před vypnutím.

Doporučujeme přijímač, instalovat v min. 30-50 cm vzdálenosti od zdroje rušení, tedy např.: (kovových konstrukcí, napětí 230 V, transformátorů, LED driverů, AL profilů atd.).