vybojky-zarovky.cz

T-LED DimLED ovladač pod tlačítko 069119

Akční a ve slevě kus T-LED DimLED ovladač pod tlačítko 069119 od přední společnosti T-LED snadno můžete sehnat tady nyní za parádní cenu! Stojí teď u nás 299 Kč.
EAN: 1100687984286
T-LED DimLED ovladač pod tlačítko 069119
Ověřit dostupnost
Značka: T-LED
299

Miniaturní LED ovladač – stmívač dimLED je bezdrátový radiofrekvenční ovládací systém, jednoho ovladače a několik přijímačů. S jedním ovladačem lze ovládat 1 okruh, který se může skládat z několika přijímačů. Tyto přijímače se po sehrání s ovladačem ovládají jako jedna sekce. Tento model ovladače lze schovat například pod vypínač a na samotný vypínač ho zapojit.
Pro správnou funkci je nutné, aby se jednalo o tlačítko (vypínač, který se po zmáčknutí vrací do původní polohy). Ovládání probíhá na tlačítku, kdy krátkým stiskem tlačítka zapnete nebo vypnete, přidržením nastavujete intenzitu světla.
Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartónem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač.

Doporučujeme přijímač, instalovat v min. 30 – 50cm vzdálenosti od zdroje rušení, tedy např.: (kovových konstrukcí, napětí 230V, transformátorů, LED driverů, AL profilů atd.), Pokud je to možné, tak přijímač natočit textem směrem k ovladači. Přijímač má anténu, pod textem.