vybojky-zarovky.cz

T-LED DimLED přijímač pro jednobarevné, CCT, RGB a RGBW LED pásky 069026

Tento velmi žádaný produkt T-LED DimLED přijímač pro jednobarevné, CCT, RGB a RGBW LED pásky 069026 od značky s dlouholetou tradicí T-LED snadno najdete u nás nyní trvale výhodně! Akční cena již od 799 Kč.
EAN: 8596558002334
T-LED DimLED přijímač pro jednobarevné
Ověřit dostupnost
Značka: T-LED
799

Radiofrekvenční přijímač stmívač pro jednobarevné, CCT, RGB a RGBW LED produkty. Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartónem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač.

Přijímač je kompatibilní se všemi ovladači řady dimLED a ovladači dimLED ALLMIX !!!

Pro ovládání více okruhů je nutno použít jeden přijímač na každý okruh. Na každý přijímač lze napárovat až 10 různých ovladačů řady dimLED a tak ovládat z několika míst.

V případě přerušení a poté opětovného připojení napájení (například přerušením napájení zdroje) má tento přijímač paměť nastavení intenzity (intenzita osvětlení se vrátí na naposled nastavenou).

Doporučujeme přijímač, instalovat v min. 30-50 cm vzdálenosti od zdroje rušení, tedy např.: (kovových konstrukcí, napětí 230 V, transformátorů, LED driverů, AL profilů atd.), Pokud je to možné, tak přijímač natočit textem směrem k ovladači. Přijímač má anténu, pod textem.