vybojky-zarovky.cz

T-LED DimLED přijímač pro RGB LED pásky 069003

Tento kvalitní produkt T-LED DimLED přijímač pro RGB LED pásky 069003 od našeho známého výrobce T-LED snadno pořídíte zrovna dnes výhodně. Ve skvělé akci za 350 Kč.
EAN: 1100687983784
T-LED DimLED přijímač pro RGB LED pásky 069003
Ověřit dostupnost
Značka: T-LED
350

Radiofrekvenční přijímač stmívač pro RGB LED produkty. Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartónem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Přijímač je kompatibilní s RGB ovladači řady dimLED !!!

Pro ovládání více okruhů je nutno použít jeden přijímač na každý okruh. Na každý přijímač lze napárovat až 10 různých ovladačů řady dimLED a tak ovládat z několika míst.

V případě přerušení a poté opětovného připojení napájení (například přerušením napájení zdroje) má tento přijímač paměť nastavení intenzity (intenzita osvětlení se vrátí na naposled nastavenou).

Doporučujeme přijímač, instalovat v min. 30-50 cm vzdálenosti od zdroje rušení, tedy např.: (kovových konstrukcí, napětí 230 V, transformátorů, LED driverů, AL profilů atd.), Pokud je to možné, tak přijímač natočit textem směrem k ovladači. Přijímač má anténu, pod textem.