vybojky-zarovky.cz

T-LED DimLED SMART Přijímač TUYA 2-kanálový 069050

Velmi prodávaný produkt T-LED DimLED SMART Přijímač TUYA 2-kanálový 069050 od spolehlivé značky T-LED je k dispozici tady a teď za příznivou cenu! Výhodně teď u nás za 699 Kč.
EAN: 1100687991383
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: T-LED
699

Chytrý radiofrekvenční přijímač stmívač pro LED s podporou aplikace Tuya. Přijímačem dimLED Tuya PR 2K má 2 výstupy a lze ovládat vždy pouze jeden typ LED pásků:

  • Jednobarevné LED
  • CCT LED

 

LED osvětlení můžete ovládat pomocí:

  • Telefonu nebo tabletu přes aplikaci Tuya nebo zařízení ECHO od Amazonu
  • Ovladače řady dimLED
  • Mechanickým tlačítkem

 

Pro ovládání více okruhů je nutno použít jeden přijímač na každý okruh. Na každý přijímač lze napárovat až 10 různých ovladačů řady dimLED a tak ovládat z několika míst.

Přijímač je kompatibilní se všemi ovladači řady dimLED !!!

V případě přerušení a poté opětovného připojení napájení (například přerušením napájení zdroje) má tento přijímač paměť nastavení intenzity (intenzita osvětlení se vrátí na naposled nastavenou).

Doporučujeme přijímač, instalovat v min. 30-50 cm vzdálenosti od zdroje rušení, tedy např.: (kovových konstrukcí, napětí 230 V, transformátorů, LED driverů, AL profilů atd.), Pokud je to možné, tak přijímač natočit textem směrem k ovladači. Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartónem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač.