vybojky-zarovky.cz

T-LED LED pásek 12W/m 12V bez krytí IP20 pro rostliny 078081

Oblíbený a akční produkt T-LED LED pásek 12W/m 12V bez krytí IP20 pro rostliny 078081 od top značky T-LED lze koupit aktuálně na webu skutečně výhodně! K sehnání zrovna v akci za 210 Kč.
EAN: 1100687984774
T-LED LED pásek 12W/m 12V bez krytí IP20 pro rostliny 078081
Ověřit dostupnost
Značka: T-LED
210

Vzali jsme kvalitní LED diody propojené zlatým drátem se základnou potaženou stříbrem, osadili je na dvouvrstvý měděný PCB podklad a vytvořili tak LED pásek bez kompromisů. Na rozdíl od nekvalitních LED pásků ty naše neztrácejí rychle svou svítivost a nehrozí zde náhodná porucha jednotlivých LED diod.

Hustota LED diod je 60ks/m, pásek díky tomu svítí rovnoměrně po celé své délce. Tento pásek je třeba nalepit do hliníkové lišty z důvodu odvodu tepla z LED diod. Všechny naše pásky jsou vybaveny samolepící fólií 3M 300LSE, která skvěle přilne k podkladu.  Ten musí být hladký a je třeba ho před lepením pořádně odmastit.

Pásek dosahuje krytí IP20, což znamená, že není chráněn proti vodě ani prachu. Všechny námi nabízené LED pásky jsou stmívatelné.

Uvedená cena je za 1 metr LED pásku. Standardní návin na kotouči je 5 metrů. Snažíme se pásky krátit tak aby jste na Vámi objednané délce měli již napájené přívodní kabely, pásek však může dorazit i bez nich. Proto doporučujeme využít širokou nabídku napájecích konektorů.

Pokud budete zapojovat delší kus LED pásku než je 5 metrů, doporučujeme pásek napájet z obou jeho konců, nehrozí tak viditelná ztráta svítivosti.

Pokud si nevíte rady s montáží LED pásku, využijte náš návod zde.

Nejběžnější použití tohoto pásku: primárně určen pro lepší růst rostlin.

Další zboží z kategorie Výběr LED pásku dle výkonu