vybojky-zarovky.cz

T-LED LED pásek 4,8W/m 12V bez krytí IP20 Economy Barva světla: Teplá bílá 07146

Hodně žádaný produkt T-LED LED pásek 4,8W/m 12V bez krytí IP20 Economy Barva světla: Teplá bílá 07146 od kvalitní společnosti T-LED jde pořídit tady za outletovou cenu. Momentálně k dispozici za 39 Kč.
EAN: 8595188143912
T-LED LED pásek 4
Ověřit dostupnost
Značka: T-LED
39

Z výkonu 4,8W/m pásek vyprodukuje až 260lm/m. Hustota LED diod je 60ks/m, pásek díky tomu svítí rovnoměrně po celé své délce. Tento pásek není třeba lepit do hliníkové lišty, přesto doporučujeme tento krok zvážit. Všechny naše pásky jsou vybaveny samolepící fólií 3M, která skvěle přilne k podkladu.  Ten musí být hladký a je třeba ho před lepením pořádně odmastit.

Pásek dosahuje krytí IP20, což znamená, že není chráněn proti vodě ani prachu. Všechny námi nabízené LED pásky jsou napěťově stmívatelné.

Uvedená cena je za 1 metr LED pásku. Standardní návin na kotouči je 5 metrů. Snažíme se pásky krátit tak aby jste na Vámi objednané délce měli již napájené přívodní kabely, pásek však může dorazit i bez nich. Proto doporučujeme využít širokou nabídku napájecích konektorů.

Pokud budete zapojovat delší kus LED pásku než je 10 metrů, doporučujeme pásek napájet z obou jeho konců, nehrozí tak viditelná ztráta svítivosti. 

Pokud si nevíte rady s montáží LED pásku, využijte náš návod zde.

Nejběžnější použití tohoto pásku: dekorativní osvětlení vitrín, barů, šuplíků a polic, osvětlení nábytku, dekorativní osvětlení sádrokartonových podhledů a nik, osvětlení schodů, zadní části televize.