vybojky-zarovky.cz

Top Light Puk Maxx Eye Floor LED čočka matná, antracit/chrom, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 10W, K: 132cm

Hodně povedený produkt Top Light Puk Maxx Eye Floor LED čočka matná, antracit/chrom, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 10W, K: 132cm od dodavatele se skvělou pověstí Top Light lze nakoupit nyní v akci. Aktuálně výhodně za 21 320 Kč.
Top Light Puk Maxx Eye Floor LED čočka matná
Ověřit dostupnost
Značka: Top Light
21 320

LED stojací lampa Puk Maxx Eye Floor s osvětlením nahoru a dolů Stojací lampa LED Puk Maxx Eye Floor má štíhlý a minimalistický design. Půvabný rám je umístěn na stabilním kulatém podstavci, na kterém je integrován dotykový stmívač. To nabízí možnost regulace jasu teplého bílého světla nízkonapěťových diod LED. Zvláštností kulaté hlavy svítidla je matná pevná čočka ve spodní části. V horní části je také vložena jednostranná matná čočka, kterou lze v případě potřeby vyměnit. Matné čočky poskytují příjemné, měkké a přesto jasné světlo, což je rozdíl oproti čirým čočkám. Světelný kužel je jen mírně naznačen a světlo je výrazně více rozptýleno, což vytváří příjemné okolní osvětlení. – Stmívatelné pomocí integrovaného dotykového stmívače na rámu – s černým textilním kabelem Barevné odlesky lze vytvořit pomocí volitelných barevných filtrů umístěných pod objektivem.

Další zboží z kategorie Stojací lampy
Další produkty od značky Top Light