vybojky-zarovky.cz

Top Light Puk Mini Hotel G9, 30cm, čočky čiré, matná černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, G9, 33W, L: 8 cm, K: 7.5cm

Vynikající kousek Top Light Puk Mini Hotel G9, 30cm, čočky čiré, matná černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, G9, 33W, L: 8 cm, K: 7.5cm od oblíbené značky se zárukou kvality Top Light jde získat ještě dnes se slevou! Ceny již od 10 398 Kč.
Top Light Puk Mini Hotel G9
Ověřit dostupnost
Značka: Top Light
10 398

Půvabné nástěnné svítidlo Puk Mini Hotel s otočným ramenem a otočnou hlavou Nástěnné svítidlo Puk Mini Hotel je vybaveno dvěma čirými čočkami ze skla a slibuje cílené a atraktivní světelné efekty. Čočky poskytují světelné kužely s ostrými hranami směřující nahoru a dolů a díky možnosti otáčení hlavy je lze individuálně nastavit. Půvabné rameno lze otáčet, čímž je osvětlení ještě flexibilnější a nástěnná lampa je ideální jako lampička na čtení vedle postele. Nastavení lze provést bez námahy pomocí malého nastavovacího kolíku na krytu. Pro barevné zvýraznění osvětlení je možné pod objektivy umístit různé barevné filtry, které lze dokoupit.

Další zboží z kategorie Nástěnná svítidla
Další produkty od značky Top Light