vybojky-zarovky.cz

Top Light Puk Mini Wall+ LED čočky čiré, matná černá/chrom, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 8W, L: 9 cm, K: 6.5cm

Unikátní a oblíbený produkt Top Light Puk Mini Wall+ LED čočky čiré, matná černá/chrom, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 8W, L: 9 cm, K: 6.5cm od známého dodavatele Top Light najdete momentálně za outletovou cenu. Nyní za 8 238 Kč.
Top Light Puk Mini Wall+ LED čočky čiré
Ověřit dostupnost
Značka: Top Light
8 238
Popis

Otočná nástěnná lampa Puk Mini Wall +, nástěnná lampa LED se dvěma čirými čočkami Nástěnné svítidlo Puk Mini Wall + má jednoduchý, ale moderní kulatý design. Jeho tělo je vyrobeno z kovu a je opatřeno průhlednou čočkou v horní a spodní části. Tyto čočky jsou vyrobeny ze skla a vyzařují cílené kužely světla jako světla nahoru a dolů s jasnými liniemi. To umožňuje zaměřit pozornost na vybrané oblasti místnosti. Díky malému nastavovacímu kolíku získává toto svítidlo Puk individuální charakter. S ní lze otáčet hlavou, čímž se mění i směry světla. – Stmívatelné pomocí stmívače s fázovým řezem Chcete-li osvětlení barevně zvýraznit, je možné volitelně zakoupit různé barevné filtry, které se pod objektivy umístí snadno jako dětská hračka.