vybojky-zarovky.cz

Top Light Puk Mini Wall LED 2x8W čočky čiré, nikl matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 8W, L: 8 cm, K: 6.5cm

Tento exkluzivní kus Top Light Puk Mini Wall LED 2x8W čočky čiré, nikl matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 8W, L: 8 cm, K: 6.5cm od kvalitní společnosti Top Light jednoduše najdete zde nyní za výborné peníze. Levně za 7 189 Kč.
Top Light Puk Mini Wall LED 2x8W čočky čiré
Ověřit dostupnost
Značka: Top Light
7 189
Popis

Puk Mini Wall – elegantní nástěnné svítidlo LED v minimalistickém designu se dvěma čirými čočkami Toto jednoduché nástěnné svítidlo LED z atraktivní řady svítidel Puk od společnosti Top Light má dvě čiré skleněné čočky, které jsou v horní a spodní části zasunuty do kulatého kovového těla nenápadného svítidla Puk Mini Wall, a vytvářejí tak světlo směřující nahoru a dolů. Čiré skleněné čočky zvýrazňují a cíleně osvětlují vybrané body. Vzniká tak individuální světelný design, který zaměřuje pozornost diváka na určité části místnosti. Hlavním rysem těchto čoček je ostře ohraničený světelný kužel, který leží přímo na stěně a vytváří neoslňující světlo v místnosti. Chcete-li osvětlení barevně zvýraznit, můžete si volitelně zakoupit různé barevné filtry, které se jednoduše umístí pod objektivy.