vybojky-zarovky.cz

Top Light Puk Mini Wall+ LED, čočky čiré, chrom matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 8W, L: 9 cm, K: 6.5cm

Nový kus Top Light Puk Mini Wall+ LED, čočky čiré, chrom matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 8W, L: 9 cm, K: 6.5cm s osvědčenou značkou Top Light máte možnost nakoupit tady a teď výhodně! Nyní získáte od 7 528 Kč.
Top Light Puk Mini Wall+ LED
Ověřit dostupnost
Značka: Top Light
7 528

Otočná nástěnná lampa Puk Mini Wall +, nástěnná lampa LED se dvěma čirými čočkami Nástěnné svítidlo Puk Mini Wall + má jednoduchý, ale moderní kulatý design. Jeho tělo je vyrobeno z kovu a je opatřeno průhlednou čočkou v horní a spodní části. Tyto čočky jsou vyrobeny ze skla a vyzařují cílené kužely světla jako světla nahoru a dolů s jasnými liniemi. To umožňuje zaměřit pozornost na vybrané oblasti místnosti. Díky malému nastavovacímu kolíku získává toto svítidlo Puk individuální charakter. S ní lze otáčet hlavou, čímž se mění i směry světla. – Stmívatelné pomocí stmívače s fázovým řezem Chcete-li osvětlení barevně zvýraznit, je možné volitelně zakoupit různé barevné filtry, které se pod objektivy umístí snadno jako dětská hračka.

Další zboží z kategorie Bodová světla
Další produkty od značky Top Light