vybojky-zarovky.cz

Trio Lighting LED stropní světlo Hydra, 3 000K, nikl, 2 čtverce, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, 28W, P: 65 cm, L: 65 cm, K: 5cm

Unikátní a žádaný výrobek Trio Lighting LED stropní světlo Hydra, 3 000K, nikl, 2 čtverce, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, 28W, P: 65 cm, L: 65 cm, K: 5cm od značky se zárukou kvality Trio Lighting je k dostání v naší aktuální nabídce opravdu výhodně. Právě nyní za 4 796 Kč.
EAN: 04017807371918
Trio Lighting LED stropní světlo Hydra

Úhlové stropní svítidlo Hydra LED vítězí s úhlovou elegancíPřehledný design úhlového stropního svítidla Hydra se skvěle osvědčuje i v malých místnostech, protože minimalismus a různě velké obdélníky opticky otevírají každou místnost a nedusí malé prostory. Strop je otevřený směrem vzhůru, jasná záře trvale instalovaných LED žárovek tento charakter svítidla ještě umocňuje. Mimořádně praktická je také funkce stmívání lampy, která pomocí stmívače LED na stěně umožňuje nastavit v místnosti plnou, poloviční nebo čtvrtinovou svítivost. Bílý akryl oživuje tmavé místnosti a umně vytváří elegantní struktury, které přenášejí své kouzlo do zbytku místnosti. Svítidlo se obzvláště dobře osvědčuje na tmavých stropech. Stropní svítidlo Hydra se skvěle vyjímá zejména nad jídelním stolem, ale uplatní se i v obývacím pokoji nebo ložnici.

Další zboží z kategorie Osvětlení interiéru
Další produkty od značky Trio Lighting