vybojky-zarovky.cz

Trio Lighting Závěsné svítidlo Salinas LED, mosazná barva, kov, délka 110 cm, Obývací pokoj / jídelna, Kov, 34W, P: 110 cm, L: 40 cm

Tento nejprodávanější výrobek Trio Lighting Závěsné svítidlo Salinas LED, mosazná barva, kov, délka 110 cm, Obývací pokoj / jídelna, Kov, 34W, P: 110 cm, L: 40 cm od populárního výrobce Trio Lighting naleznete teď ve výprodejové akci! Pouze nyní za 3 749 Kč.
EAN: 4017807487916
Trio Lighting Závěsné svítidlo Salinas LED
Ověřit dostupnost
Značka: Trio Lighting
3 749 5 929 Kč Sleva -36%

Závěsné svítidlo Salinas LED v matné mosazi Vyzkoušejte proměňující sílu světla se závěsným svítidlem Salinas LED. Toto světlo navržené v moderním stylu v sobě spojuje eleganci s praktickou funkčností. Matná mosazná povrchová úprava dokonale zapadá do estetiky obývacího pokoje, kuchyně nebo jídelny a vytváří atmosféru, která může být inspirativní i uklidňující. Integrovaný světelný zdroj LED s barevnou teplotou 3 000 kelvinů poskytuje teplé bílé světlo, které vyzařuje útulnost a může také podporovat soustředění. Jas závěsného svítidla Salinas lze také individuálně nastavit pomocí standardního nástěnného vypínače (funkce vypnutí a ztlumení) a vytvořit tak správnou světelnou atmosféru pro každou situaci. Ať už při pohodové večeři, jako osvětlení podporující koncentraci nad pracovním stolem nebo jako stylový doplněk v obývacím prostoru – závěsné LED svítidlo Salinas je obohacením každé místnosti. Díky trvale instalované technologii LED nabízí nejen dlouhou životnost, ale také účinný zdroj světla, který promění místnost ve fascinující světelný zážitek.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky Trio Lighting