vybojky-zarovky.cz

UMAGE Eos medium stolní lampa růžová/ocel, Obývací pokoj / jídelna, husí peří, papír, hliník, ocel, plast, E27, 15W, K: 72cm

Tento kvalitní a levný kus UMAGE Eos medium stolní lampa růžová/ocel, Obývací pokoj / jídelna, husí peří, papír, hliník, ocel, plast, E27, 15W, K: 72cm od výrobce se skvělou pověstí UMAGE jde koupit právě teď v nabídce za výborné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 6 689 Kč.
UMAGE Eos medium stolní lampa růžová/ocel
Ověřit dostupnost
Značka: UMAGE
6 689
Popis

Stolní lampa Eos medium se stínidlem z peří na ocelovém rámu Středně velká stolní lampa Eos vyniká svým speciálním stínidlem. Byl vyroben ručně z pravého husího peří, které bylo naneseno na základní rám z kartonu. Při výrobě stínidel se nepoužívá peří živých zvířat. Lehké a vzdušné stínidlo bylo zkombinováno s ocelovou základnou s kartáčovanou povrchovou úpravou navrženou Andersem Klemem ve stylu flétny na šampaňské. Zapnutá nebo vypnutá – středně velká stolní lampa Eos vždy upoutá pozornost v místnosti. Jako obzvlášť praktický se ukazuje port USB integrovaný v podstavci, který umožňuje nabíjet chytrý telefon nebo tablet přímo na lampě, i když není zapnutá….. Stolní lampa Eos je produktem dánské značky UMAGE, kterou v roce 2008 založili Søren Ravn Christensen a Jacob Nannestadt Hansen. UMAGE představuje exkluzivní, ale cenově dostupný design. – K čištění stolní lampy Eos medium se doporučuje použít fén. – Nepoužívá se peří ze živých zvířat.