vybojky-zarovky.cz

UMAGE Eos medium stolní lampa světle hnědá/mosaz, Obývací pokoj / jídelna, husí peří, papír, hliník, ocel, plast, E27, 15W, K: 72cm

Žádaný produkt UMAGE Eos medium stolní lampa světle hnědá/mosaz, Obývací pokoj / jídelna, husí peří, papír, hliník, ocel, plast, E27, 15W, K: 72cm od výrobce se skvělou pověstí UMAGE je k sehnání momentálně na webu za rozumné peníze! Cena od 6 689 Kč.
UMAGE Eos medium stolní lampa světle hnědá/mosaz
Ověřit dostupnost
Značka: UMAGE
6 689

Stolní lampa Eos medium – stínidlo z načechraných pírek na kovovém rámu v mosazné barvě Středně velká stolní lampa Eos je výjimečným prvkem v každé místnosti. Jeho uzavřené stínidlo v krásném tvaru se skládá ze základního rámu z kartonu, který byl ručně ozdoben nadýchaným pravým husím peřím. Výrobce výslovně upozorňuje, že na stínítko se nepoužívá peří ze živých zvířat. Vzdušný deštník stojí na rámu navrženém Andersem Klemem. Inspirací pro design rámu byla flétna na šampaňské, v jejíž horní části byl instalován praktický tahový spínač. Velmi praktický je také port USB integrovaný v základně, který umožňuje nabíjet tablet nebo chytrý telefon přímo na lampě, i když je vypnutá. Série stolních lamp Eos pochází od značky UMAGE, kterou v roce 2008 založili Søren Ravn Christensen a Jacob Nannestadt Hansen a která představuje exkluzivní designové lampy za dostupné ceny. – K čištění stolní lampy Eos medium se doporučuje použít fén. – Nepoužívá se peří ze živých zvířat.

Další zboží z kategorie Stolní lampy
Další produkty od značky UMAGE